Наслов: ТАКТИКА

А. Автор: Лав VI “Мудриот”

leothewise

Б. Година на издавање: /

В. Јазик: превод на руски од В.В. Кучма

Г. Краток опис: 369 стр.

СОДРЖИНА

1) ВВЕДЕНИЕ

2) ВСТУПЛЕНИЕ

3) ЭПИЛОГ

Д. За набавување на книгата: Книгата може да се добие во електронски формат и нарачката е бесплатна.

преземете ја книгата/download the book

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab